ПРО ГРОШІ
Гроші — це важливо!
І той, хто твердить про духовність, яка не потребує матеріальних благ, просто ніколи не отримував справді хороших фінансових пропозицій. А коли такої можливості немає, легше відмовитися від додаткових страждань, пов’язаних із нестачею грошей, переконуючи інших, що духовна людина не потребує фінансового добробуту.
Навіть у ченців у віддалених монастирях Тибету при вигляді доларів (і жіночих принад) загоряються очі.
У своїй практиці я стикався з величезною кількістю обмежувальних переконань щодо грошей:
Гроші — це зло.
Усі заможні люди — шахраї та злодії.
Гроші псують навіть хороших людей.
Гроші дістаються важко, треба працювати цілодобово. (Гроші на деревах не ростуть).
Розбагатіти дуже складно, всі ніші вже зайняті.
Це занадто дорого для мене, це для багатіїв.
Багаті люди заощаджували на всьому.
Гроші мають властивість закінчуватись.
Щоб бути забезпеченим, треба народитися в багатій сім’ї.
Заможні люди обов’язково нещасні в чомусь іншому.
Це лише деякі з руйнівних переконань, які залишають дірку у твоїй кишені й тугу в серці.
Пора зрозуміти, що світ влаштований так, що все в ньому неминуче прагне до балансу. І з грошима та сама історія: вони від початку були задумані як еквівалент товарів чи послуг, на які їх можна обміняти. Відтоді нічого не змінилося: ти отримуєш за свої дії й думки рівно стільки грошей, наскільки сам їх оцінюєш. Долар чи мільйон — вирішувати тобі.
Єдине, що від тебе вимагається, — це віра у свою справу та її цінність. Повністю присвячуючи себе своєму творінню і щиро ним захоплюючись, ти прирікаєш себе на успіх.
P.S. Я не люблю слово «робота» і все, що з ним пов’язане — сам корінь у ньому несвободний. Тому в цій статті я вирішив його не використовувати. Адонай.







