ПРО ЗЛІСТЬ
Звідки в тебе взялася думка, що треба перестати? Хто проти того, щоб ти злився? Що буде, якщо ти дозволиш собі злитися на 100%?
Зі злістю та агресією як емоціями немає жодних проблем. Вони важливі, їх можна відчувати. Важливо лише навчитися проявляти їх коректно.
А проявити це почуття адекватно вдається, поки воно не «б’є через край», а коли тільки починає зароджуватися. Для цього варто бути уважним до своїх почуттів, частіше запитувати себе про них. Щоб було простіше — можна завантажити таблицю емоцій.
Буває так, що злості занадто багато, і тоді краще запитати себе:
За що я насправді злюся?
На кого я так злюся?
Що мені хочеться зробити?
Дозволь собі у фантазії втілити бажане, не звинувачуй себе за це. Так ти допомагаєш емоції реалізувати себе. Для себе зрозумій, що ти можеш загалом добре ставитися до цієї людини і навіть любити її, але конкретна ситуація чи прояв викликав у тебе такі почуття — і це нормально.
Досить намагатися бути правильним і зручним, прагнути всім подобатися собі на шкоду. Почни прислухатися — і тебе почують.
Адонай.







