ПРО ЦІННІСТЬ
Коли я дивлюся в дзеркало, намагаюся щоразу знаходити свої позитивні якості, хвалити себе, пригадувати досягнення.
Так було не завжди. Був час, коли я бачив лише недоліки — і в собі, і в інших.
Мені допомагають дві практики:
Записати якомога більше своїх плюсів, умінь і досягнень. Постійно доповнювати цей список і працювати з опором, який може виникати.
Знаходити щонайменше у 5 людях (які не подобаються) по 5 позитивних якостей.
Мотивація у всьому цьому така:
Поки сам себе не полюбиш — тебе ніхто не полюбить.
Поки сам себе не оціниш — тебе ніхто не оцінить.
Немає поганих людей, є багато болю, з яким вони ще не можуть впоратися.
Кожна людина веде свою битву, про яку ми нічого не знаємо.
Повагa — основа комунікації.
Піднімаючи іншу людину, я сам стаю більшим.
Гроші течуть згори донизу.
Чи було це для тебе корисним? Як у тебе справи з відчуттям власної цінності?
Адонай.







